AYÇA ERTURAN FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AYÇA ERTURAN FAN CLUB

ayça erturan fan clube hoşgeldiniz...!!!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

aykizim ben aykiiiz :)

4 posters
YazarMesaj
aykız

aykız

aykizim ben aykiiiz :) Empty
MesajKonu: aykizim ben aykiiiz :)   aykizim ben aykiiiz :) Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 10:25 pm

meraba canlarim Smile))
cok guzel emekler vermissiniz hepinize cok tesekkur ederim Smile)
biliyosunuz turnelerimiz falan var cok yogunuz ama elimden geldigi kadar takip etmeye calisicam ve sorularinizi yanitlamaya calisicam Smile)))
canimsiniz
aydin1907

aydin1907

MesajKonu: Geri: aykizim ben aykiiiz :)   aykizim ben aykiiiz :) Icon_minitimePaz Ekim 18, 2009 10:38 pm

aykız demiş ki:
meraba canlarim Smile))
biliyosunuz turnelerimiz falan var cok yogunuz ama elimden geldigi kadar takip etmeye calisicam ve sorularinizi yanitlamaya calisicam Smile)))
canimsiniz

O ZAMAN İLK SORUYLA BASLAYABİLRM SANIRIM Very Happy CGHB'DAN BASKA Bİ PROJEYE MESELA FİLM YADA DİZİ GİBİ Bİ PROJEYE GECMEYİ DÜŞÜNÜOMUSUNZ YADA ÖLE Bİ İSTEĞİNİZ WAR MI ?
(aykız) & ALİŞ

MesajKonu: Geri: aykizim ben aykiiiz :)   aykizim ben aykiiiz :) Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 6:11 pm

aydin1907 demiş ki:
aykız demiş ki:
meraba canlarim Smile))
canimsiniz

O ZAMAN İLK SORUYLA BASLAYABİLRM SANIRIM Very Happy CGHB'DAN BASKA Bİ PROJEYE MESELA FİLM YADA DİZİ GİBİ Bİ PROJEYE GECMEYİ DÜŞÜNÜOMUSUNZ YADA ÖLE Bİ İSTEĞİNİZ WAR MI ?
rendeer
seni seviyorum sana aşığım aykız
aykız aliş

aykız aliş

MesajKonu: Geri: aykizim ben aykiiiz :)   aykizim ben aykiiiz :) Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 5:07 pm

ayçam sana msj gönderebileceğim tüm sitelerden e-meil attım nolur bi cvp yaz seni çok seviyorum [quote]

aykizim ben aykiiiz :)
1 sayfadaki 1 sayfası